Opieka niani

Niania dla starszych dzieci
(powyżej 1 roku życia)

Zaufaj wsparciu niani w opiece nad Twoimi pociechami! Możesz liczyć na kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz bezpieczną zabawę. Zakres obowiązków niani jest ustalany indywidualnie.

SZEROKA OFERTA

W Kiki’s Agency oferujemy

Opiekę nad dzieckiem w dzień

(minimum 5h)

Opiekę nad chorym dzieckiem

Opiekę nad dzieckiem w nocy

(minimum 10 h)

Pomoc w znalezieniu niani na stałe

Opiekę nad dziećmi w trakcie eventu

(niania-animatorka)

Opiekę nad dziećmi w trakcie wyjazdu rodzinnego

(travelniania)

Niania do dziecka Warszawa

Wynajęcie niani do dziecka może być doskonałym rozwiązaniem dla rodzin, które nie tylko potrzebują pomocy w opiece nad dziećmi. Profesjonalna i doświadczona opieka do dziecka pozwoli rodzicom podpatrzeć sprawdzone rozwiązania wychowawcze. Posiadając taką pomoc w domu możemy czerpać wiedzę na temat potrzeb i zachowań dzieci, uczyć się od niej i mieć pewność, że nasza pociecha jest pod najlepszą opieką. Wynajęcie niani do dziecka daje rodzicom możliwość wygospodarowania czasu na obowiązki, takie jak praca, zakupy, zajęcie się domem, starszymi dziećmi czy zwierzętami. Zdecydowanie łatwiej jest zająć się innymi sprawami, kiedy mamy świadomość, że dziecko przebywa pod właściwą opieką. Niania do dziecka pozwala nam także na wyjście ze znajomymi, przyjaciółmi czy spokojny udział w uroczystościach rodzinnych.

Szukam niani w Warszawie – jak znaleźć tą odpowiednią?

W Warszawie jest wiele profesjonalnych firm zajmujących się świadczeniem usług opieki nad dziećmi. Są to zarówno nianie prowadzące własne firmy, jak i agencje pośredniczące w łączeniu rodzin z nianiami. Najważniejsze jest jednak indywidualne podejście niani do dziecka. Powinny one dostosować swoją opiekę do potrzeb i zainteresowań dziecka, co przekłada się na doskonały rozwój malucha. Dziecko musi otrzymać wsparcie w nauce i rozwoju, co jest szczególnie ważne w pierwszych latach życia.

Niania Warszawa – dlaczego KIKI’S agency?

Nianię w Warszawie można znaleźć na wiele sposób. Istnieje sporo portali ogłoszeniowych, na których znajdziemy indywidualne ogłoszenia ludzi zajmujących się dziećmi profesjonalnie lub dorywczo. Korzystając jednak z KIKI’S agency mamy gwarancję profesjonalizmu. Wszystkie osoby współpracujące z nami zostały sprawdzone. Znamy ich podejście do dzieci, doświadczenie i mamy pewność, że będą zajmowały się podopiecznymi we właściwy sposób. Wybierając nianię np. z OLX nie mamy takiej gwarancji. Nianie pracujące w Warszawie w KIKI’S agency to osoby, z którymi zostawilibyśmy nasze dzieci – co może być najlepszą rekomendacją dla każdego zainteresowanego naszą ofertą.